054-7292201

מתיחה עם חוטים

אחד הטיפולים האסתטיים המובילים כיום בתחום האנטי אייג’ינג הוא מתיחת פנים עם חוטים, או הרמת פנים בחוטים. זהו טיפול לא כירורגי, אינו פולשני ואינו מותיר צלקות. ההתאוששות ממנו מהירה ויש לו אפקט מיידי שניתן לראות מיד בתום הטיפול. את התוצאות הסופיות של הטיפול ניתן לראות לאחר שבוע ימים, תוצאות אמת טבעיות והולמות.

כיצד זה מתבצע?

הסיבה המרכזית לצניחת העור ורפיונו היא ירידה ברמת האלסטין והקולגן – שני חלבונים מבניים המהווים את אבני הבנייה של העור. החוטים המוזרקים מגרים את העור והרקמות לייצור החלבונים הללו, וייצורם המחודש מחייה את העור ומעניק לו טאץ’ מנצח של רעננות וחיוניות, שאבד עם השנים.

בטיפול להרמת פנים עם חוטים, מוזרקים חוטים מיוחדים,  אל שכבת הדרמיס בעור הפנים. החוטים יוצרים “שלדה” אשר תומכת ברקמות ומותחת את העור. לטיפול יש אפקט מיידי ותוכלי לראות את התוצאה על המקום: עור שהיה נפול הוא פתאום מתוח וחלק, קמטים או קפלים באזור הפנים נעלמו ואינם.

התוצאות מחזיקות עד שנה ויותר לאחר טיפול מתיחת פנים והחוטים ניספגים. הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית בלבד, ללא חתכים וללא חבישה או צלקות. באמצעות טיפול אסתטי חדשני ומוביל זה ניתן להדגיש קו לסת, להרים את הלחיים, לחדד את קווי המתאר של הפנים, ועוד.

מתיחת פנים בחוטים אינה באה במקום ניתוח מתיחת פנים ותכליתה היא פעולה מהירה ואפקטיבית לקבלת תוצאות זריזות ואיכותיות. היתרון הגדול של טיפול זה הוא היעדר צלקות, כאבים ותקופת התאוששות.

מה ניתן לעשות עם חוטים?

  • עיצוב קו לסת תחתונה
  • ליכסון עיניים (לקבלת מראה חתולי)
  • הפחתת קמטים וקפלים בפנים
  • הצערה ושחזור תווי הפנים כמו שהיו לפני כמה שנים
  • הרמת גבות נפולות
  • הרמת לחיים
  • לבטל צניחה או רפיון של העור (פני בולדוג)
  • ועוד

למי מתאימה מתיחת פנים עם חוטים?

לכל מי שמעוניינת להצעיר את פניה ללא ניתוח, ללא תופעות לוואי משמעותיות, תהליך החלמה קצר, ללא חבישות, ללא משככי כאבים וכל הכרוך בטיפול כירורגי.

טיפול מתיחת פנים בעזרת חוטים הוא מצוין עבור נשים המעוניינות בסוג כזה של טיפול אסתטי, אך עליהן לחזור בהקדם לשגרת יומן ואין ביכולתן “להתנתק” לצורך ניתוח פנים.

הטיפול מתאים במיוחד לנשים בגיל 30-60 שאותות השנים והזקנה כבר ניכרים בהן אך הצניחה אינה משמעותית וניתן לתקן את מראן בקלות.

 

עד כמה זה בטוח? ממה עשויים החוטים?

למעשה החוטים המשמשים אותנו למתיחת הפנים הינם חוטי תפירה רגילים שמבצעים בהם שימוש רוטיני יומיומי שעברו עיבוד מסוים לצורך ספיגה איטית יותר בעל מבנה מיוחד. דוגמא למבנה מיוחד כזה הוא חוטים שיש להם זיזים קטנים שמשמשים לאחיזת העור ומתיחתו. 

לאורך כל הטיפול ועוד הרבה לפניו את נמצאת תחת ידיו האמונות של ד"ר רונן חנימוב,  המוביל את תחום הטיפולים האסתטיים במרפאה. ד"ר רונן חנימוב יעניק לך טיפול מן המדרגה הראשונה. החל ממפגש הייעוץ, בו תקבלי חוות דעת ועד לרגע בו תצאי מהמרפאה חמושה בחיוך רחב של מישהי ששלמה עד מאוד עם מה שראתה הרגע במראה.

תמונות לפני ואחרי

מה כותבות עלינו המטופלות שלנו?

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

התקשרו 054-7292201

או השאירו פרטים ונחזור אלייך בהקדם 

סניף ירושלים

התנופה 11, ירושלים

טלפון:

054-7292201

סניף פתח תקוה

תוצרת הארץ 3, פתח תקוה

טלפון:

054-7292201