054-7292201

הצערת עור הפנים

זה לא סוד שעם השנים, הופך העור שלנו לדק יותר, רפוי יותר ובעל אופי מזדקן, בין היתר בסיוע הגרביטציה שמושכת באופן קבוע את העור שלנו כלפי מטה. תזונה לא נכונה, אוויר מזוהם ואפילו סיגריה אחת ביום, כל אלה יכולים לתת את סימניהם על העור עם השנים.

מהן האפשרויות היעילות להצערת עור הפנים?

הצערת עור הפנים היא מטרה שאותה ניתן להשיג במספר טכניקות כדוגמת שימוש בסידן (רדיאס), חומצה היאלורונית (כדוגמת סקין בוסטרים, פרופילו)  וסקולפטרה. טכניקות אלה, מעבר להשפעה הטכנית שלהן על מתיחת העור, מעודדות גם את ייצור הקולגן בעור ומאפשרות לו להחזיר את המראה הרענן, החיוני והצעיר.

סקולפטרה: חומר מהפכני שמאט באמת את תהליך ההזדקנות

עד היום, היו קיימים בארץ מגוון חומרי מילוי ששחזרו לנו נפחים או שיפרו את איכות העור, אבל זה לא מספיק ולא מייצר את התוצאה הרצויה.

מהיום יש פתרון חדש ומהפכני שלא רק מטפל בבעיה – אלא מונע אותה! סקולפטרה, הוא חומר חדש ופורץ דרך בישראל המעודד יצירת קולגן טבעי בעור.

מדובר בחומר מבית גלדרמה העולמית, שבניגוד להזרקות הפופולאריות בענף הוא אינו מטפל רק בנפח שאבד כתוצאה מגיל, אלא תורם משמעותית גם לאיכות העור וליצירת קולגן ואלסטין.

אז מה סקולפטרה עושה בדיוק?

מדובר בחומצה פולילקטית (פולימר), מין מולקולה סינתטית חסרת נפח שמזריקים לעור והיא מתניעה תהליך. תהליך של ייצור קולגן טבעי. הקולגן שנוצר מספק בסיס מבני המשקם את מראה העור ע"י שיפור בנפח הכולל קמטי פנים וקפלים עמוקים.

להבדיל מטיפולי הבוטוקס וטיפולים אסתטיים אחרים שרק משפרים את המראה של העור ולא פותרים את הבעיה אלא רק את התסמין, סקולפטרה לא רק מטפל בבעיה, אלא מונע אותה ע"י כך שהוא "תופס" אותה כמה שלבים אחורה ומגרה את העור לייצר קולגן חדש".

בשורה התחתונה מדובר בטיפול מונע, וידוע שהרבה יותר קל למנוע את הקמטים מאשר לטפל בהם.

כיצד מתבצע הטיפול בסקולפטרה?

לאחר מריחת משחת הרדמה וניקוי האזור, מוזרק החומר מתחת לעור. הטיפול מורכב מלפחות שתי ססיות טיפוליות בהפרש של 6 שבועות ביניהן. לאחר הטיפול יש לעסות את האזור המוזרק במשך 5 ימים, 5 פעמים ביום למשך 5 דקות.

למי מתאים הטיפול?

הטיפול בסקולפטרה מתאים למי שמעוניין בשיפור הדרגתי איטי טבעי ומאוזן במראה הפנים.

מי שבמהלך תהליך ההזדקנות אבד מנפח הפנים, גברים ונשים כאחד יוכל להנות מפנים מלאות וצעירות יותר, או לחילופין מי שמעוניין במיצוק של פנים מקומטות ונפולות יוכל לראות שיפור ניכר.

מכיוון שהעור עצמו מחדש את יכולתו ליצור קולגן בשני המקרים התוצאה נראית מאד טבעית.

מתי אראה את התוצאות אחרי טיפול סקולפטרה?

בניגוד לחומרי מילוי, התוצאה של הסקולפטרה הדרגתית. היא מופיעה החל מ 6 עד 8 שבועות לאחר הטיפול וממשיכה להתפתח חודשים לאחר מכן לתוצאה טבעית של עור בריא יותר ומראה צעיר יותר של אזורי הטיפול.
בזכות הספיגה האיטית של החומר ושלא כמו בחומצה היאלורונית, התוצאה נשמרת לתקופות ארוכות יותר, עד שנתיים ואפילו יותר.

האם סקולפטרה בטיחותי?

סקולפטרה מאושר ע"י ה- FDA בארה"ב ונמצא בשימוש בעולם למעלה מ- 20 שנה, כך שאפשר להיות רגועים לגבי בטיחות הטיפול.

תופעות הלוואי של הזרקת סקולפטרה דומות לאלו הנלוות להזרקת חומרי מילוי כגון חומצה היאלורונית.

מה ההבדל בין סקולפטרה לחומצה היאלורונית?

חומצה היאלרונית הינו חומר מילוי שמיועד להדגשת תווי הפנים, להוספת נפח לאזורים נבחרים, ומוזרקת רק לאזורים מסוימים בפנים.

סקולפטרה אינו חומר מילוי אלא חומר גירוי שמפעיל תהליכים טבעיים בגוף. מעניק פחות נפח מחומצה היאלורונית ויותר מיצוק ע"י חידוש העור בצורה טבעית, ומוזרקת כמעט לכל שטח הפנים.

לבסוף החומצה ההיאלרונית נשארת ברקמות במשך כשנה בהתאם לאזור המוזרק בה, בשעה שתוצאות הסקולפטרה מחזיקות פי 2 , כשנתיים ואף יותר.

מה ההבדל בין סקולפטרה לרדיאס?

שניהם נחשבים כבוסטרים (מעודדי ייצור קולגן). בשעה שהאפקט של רדיאס יותר מהיר ונימשך כשנה וחצי, הסקולפטרה תעניק יותר קולגן (פי שתיים מרדיאס) . האפקט נבנה באיטיות ובהדרגה. מעניק מראה מאוד טבעי וארוך טווח .

תמונות לפני ואחרי

מה כותבות עלינו המטופלות שלנו?

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

התקשרו 054-7292201

או השאירו פרטים ונחזור אלייך בהקדם 

סניף ירושלים

התנופה 11, ירושלים

טלפון:

054-7292201

סניף פתח תקוה

תוצרת הארץ 3, פתח תקוה

טלפון:

054-7292201