054-7292201

אודות

ד"ר רונן חנימוב

שלום, שמי ד"ר רונן חנימוב, אני רופא לאסתטיקה של הפנים.

דרכי המקצועית החלה בגיל צעיר בלימודי רפואה שבאוניברסיטת סנט-פטרסבורג.

עם סיום לימודי חזרתי ארצה. במשך יותר מ 6 שנים עבדתי במספר רב של מרפאות פרטיות ברחבי הארץ. שנים אלו הקנו לי מיומנות מקצועית, מוסריות וביטחון. במהלך תקופה לא פשוטה זו גיליתי את היכולת שלי להגיע לתוצאות יוצאות דופן במראה האסתטי של לקוחותיי. הם תמיד העידו על כך שניחנתי ביד עדינה ועין חדה לאסתטיקה.

הארה זאת חשפה את הייעוד שלי וגרמה לי להתאהב בעולם האסתטיקה הרפואית. התאהבתי בגלל היכולת שלי לחולל שינוי מבחוץ ומבפנים. בגלל הזכות לעבור תהליך שמעצים את הדימוי העצמי של האישה.

אני מתרגש בכל פעם שאני מלווה אישה בתהליך של מימוש פוטנציאל היופי הגלום בה. תחושת הביטחון העצמי שלה אשר מתעצמת בה בן רגע. 

חשוב לי להקפיד באופן מיוחד על סבלנות, אדיבות ומקצועיות. לשמוע מה הביא אותה אליי. להבין על מה היא חולמת ואיך אני יכול להגשים לה אותו תוך מתן מידע מרבי על כל התהליך והתוצאות הצפויות. כל אלו בשילוב הידע הרב שצברתי והתשוקה הבלתי נגמרת שלי לעולם האסתטיקה מביאים לתוצאות מעולות ושביעות רצון גבוהה במיוחד בקרב לקוחותיי.

אחרי שעזרתי לעשרות נשים לקבל מראה צעיר, רענן ובריא יותר אני יודע שאני אוכל לעזור גם לך. על כן אני מזמין אותך לשיחת ייעוץ איתי כדי שיחד נגשים את חלומך

תעודת הסמכה ברפואה אסתטית

סניף ירושלים

התנופה 11, ירושלים

טלפון:

054-7292201

סניף פתח תקוה

תוצרת הארץ 3, פתח תקוה

טלפון:

054-7292201